Aktualności - czyli co nowego na stronie?

Wyświetlaj posty na temat:

Dostępnych wpisów:

Jak przegraliśmy walkę o wolność

Opublikowane przez w dniu , zmodyfikowano
Epidemia koronawirusa COVID-19 w Polsce ukazuje nowy obraz Polaków. Dla wszystkich jest ona niesamowitym zaskoczeniem, które będzie miało długofalowe skutki polityczne i gospodarcze. Jak w tych czasach zachowuję się rodacy? O tym w krótkiej wypowiedzi pod tytułem:
smyku.pl

Uaktualnienie do wersji 2019.R6A

Opublikowane przez w dniu , zmodyfikowano
Wdrażam małe uaktualnienie do wersji 2019.R6, które ma dopisek A. Zmian jest nie jest zbyt dużo, ale są one istotne dla przyszłych wdrożeń. Są nimi:
  • dodano: część strony oparta jest na nowym pozycjonowaniu typu flex-box
  • ulepszono: przesunięto kanał informacyjny do nagłówka strony, tuż obok wyszukiwarki
  • poprawiono: poprawiono kontrast tekstu w oknach dialogowych
  • usunięto: możliwość ustawienia tła strony z okna dostępności
smyku.pl

Nowa wypowiedź: Co nam daje ideologiczna wolność?

Opublikowane przez w dniu , zmodyfikowano
Ostatnio mamy prawdziwy wylew doktryn i ideologi, nie wspominając już o typowych jakimi są socjalizm czy liberalizm Europa, aż trzęsie się od ilości nowych wizji i sposobów na życie. Ideologia gender, weganizm, feminizm, ekologizm, teorie o płaskiej ziemi, ruchy LGBT oraz masę innych wymyślnych pomysłów, które co rusz pojawia się wokół nas. Powoduje to niezły zamęt w głowach ludzi, teoretycznie „oświeconych”. Jak jednak odróżnić lesze od tych gorszych i co nam daje ""?
smyku.pl

Nowy Photopack 18

Opublikowane przez w dniu , zmodyfikowano
Dodaję nową paczkę Tapet na pulpit pt. 18 Wodne oko Ścieżka pośród drzew Motyl na kwiatku Motyl na Aksamitku Spokojnie morze po zachodzie Nie spokojnie morze o zachodzie Widoczek
smyku.pl

Nowy utwór Noc nad miastem

Opublikowane przez w dniu , zmodyfikowano
Dodaje czternasty i ostatni utwór w albumie Sekwencje pod tytułem 'Noc nad miastem'. Zapraszam do odsłuchiwania i pobierania

Dane o utworze:

Tytuł: Noc nad miastem

Rozmiar pliku: 7.87 MB

Długość: 03:16

Album: sequences

Gatunek: electronic/chillout

Pobierz utwór: Noc nad miastem

Plik podlega zapisom działu copyright.
smyku.pl

Archiwizacja newsów i zapowiedź nowej strony

Opublikowane przez w dniu , zmodyfikowano
Witam w nowym 2020 roku. Dziś zarchiwizowałem stare wpisy z 2018 oraz 2019 roku - można je znaleźć póki co w archiwum strony. Zaktualizowałem także dział FAQ, a w nim sekcję wspieranych przeglądarek i tak:
  • Wsparcie przeglądarek zostało skrócone z 3 do 2 lat wstecz.
  • Przeglądarka Internet Explorer została wyłączona ze wsparcia co oznacza, że nowe funkcjonalności, mechanizmy lub elementy specyfikacji, których nie wspiera, z dużą pewnością mogą nie działać w przyszłości.
  • Na listę wspieranych programów ponownie wskoczył produkt firmy Apple to jest przeglądarka Safari
Definitywne porzucenie IE oraz skrócenie okresu wsparcia dla starszych wersji przeglądarek, pozwoli mi lepiej skupić się na funkcjonalności i użyteczności strony podczas jej projektowania. Chciałbym zapowiedzieć również, iż w 2020 roku pojawi się jedno uaktualnienie do bieżącej wersji, lecz zaraz po nim nastapi duża zmiana wizualno-funkcjonalna. Związana będzie ona m.in. z wprowadzeniem nowej treści na stronie, nowym wyglądem i wsparciem nowych technologii.
smyku.pl

Możesz przeglądnąć także

Ta strona wykorzystuje ciasteczka i podobne technologie. Są one mi potrzebne, aby strona mogła lepiej funkcjonować. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich gromadzenie i wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami w Twojej przeglądarce. Więcej o ciasteczkach możesz dowiedzieć się w dziale "Pomoc".

Zmień widoczność widżetów.

Ustawienia typu odtwarzacza

Ustaw w jaki sposób mają być odtwarzane utwory: