Aktualności - czyli co nowego na stronie?

Wyświetlaj posty na temat:

Dostępnych wpisów:

Archiwizacja newsów i zapowiedź nowej strony

Opublikowane przez w dniu , zmodyfikowano
Witam w nowym 2020 roku. Dziś zarchiwizowałem stare wpisy z 2018 oraz 2019 roku - można je znaleźć póki co w archiwum strony. Zaktualizowałem także dział FAQ, a w nim sekcję wspieranych przeglądarek i tak:
  • Wsparcie przeglądarek zostało skrócone z 3 do 2 lat wstecz.
  • Przeglądarka Internet Explorer została wyłączona ze wsparcia co oznacza, że nowe funkcjonalności, mechanizmy lub elementy specyfikacji, których nie wspiera, z dużą pewnością mogą nie działać w przyszłości.
  • Na listę wspieranych programów ponownie wskoczył produkt firmy Apple to jest przeglądarka Safari
Definitywne porzucenie IE oraz skrócenie okresu wsparcia dla starszych wersji przeglądarek, pozwoli mi lepiej skupić się na funkcjonalności i użyteczności strony podczas jej projektowania. Chciałbym zapowiedzieć również, iż w 2020 roku pojawi się jedno uaktualnienie do bieżącej wersji, lecz zaraz po nim nastapi duża zmiana wizualno-funkcjonalna. Związana będzie ona m.in. z wprowadzeniem nowej treści na stronie, nowym wygladem i wsparciem nowych technologii.
smyku.pl

Aby być na bieżąco z informacjami na stronie subskrybuj kanał informacyjny, możesz przeglądnąć także

Ta strona wykorzystuje ciasteczka i podobne technologie. Są one mi potrzebne, aby strona mogła lepiej funkcjonować. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich gromadzenie i wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami w Twojej przeglądarce. Więcej o ciasteczkach możesz dowiedzieć się w dziale "Pomoc".

Zmień widoczność widżetów.

Ustawienia tła strony

Obecnie ustawione tło

.JPG
Uwaga! Zmiana domyślnego tła, może nieco wydłużyć wczytywanie się strony.

Ustawienia typu odtwarzacza

Ustaw w jaki sposób mają być odtwarzane utwory: